Ole Ottersland

Daglig leder
ole@ottersland.no
Mob.: 952 06 785

Tone Anette Ottersland

Eiendomssjef
anette@ottersland.no
Mob.: 932 05 345

Trygve Oveland Nilsen

Driftssjef
trygve@ottersland.no
Mob.: 911 04 332
Teknisk drift og vedlikehold


Eva Hansen Furre

Regnskapssjef
eva@ottersland.no
Mob.: 915 65 232
Regnskap, fakturering, lønn

Svein-Åge Bartholdsen

Adm. og økonomisjef
svein@ottersland.no
Mob.: 992 91 283
Økonomi, regnskap, kontraktsoppfølging

Ivar Nilsen

Senior konsulent
ivar@ottersland.no
Mob.: 913 36 287
Jobber kun onsdager